usługi

"O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są Klienci a nie produkty"

AA

Pozycjonowanie stron internetowych

Aby strona internetowa zaczęła przynosić wymierne korzyści, musimy zadbać, aby Twoi potencjalni Klienci z łatwością mogli ją odnaleźć. Procesem, dzięki któremu Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, co przełoży się na ilość potencjalnych odbiorców Twoich produktów i usług, jest właśnie pozycjonowanie.

Strona internetowa firmy przestaje być tylko "kolejną formą reklamy" i zaczyna aktywnie powiększać Twoje przychody.

Teoria

Prowadzimy pozycjonowanie (określane w branży jako SEM - Search Engine Marketing) w zakresie działań SEO (Search Engine Optimization) oraz PPC (Pay Per Click). Pomagamy dobrać właściwe frazy kluczowe określające działalność i produkty Twojej firmy i udostępniamy szczegółowe statystyki dokumentujące wykonaną pracę.

Kliknij, aby przeczytać więcej o SEM, SEO i PPC.

Praktyka

Dzięki pozycjonowaniu osiągniesz kilku- kilkunastokrotny wzrost liczby odwiedzin strony www. Odpowiedni dobór słów kluczowych i metody promocji zapewnią, że trafią do Ciebie przede wszystkim odbiorcy zainteresowani Twoimi produktami i usługami. Suma tych dwóch czynników spowoduje wzrost liczby zamówień.

Gwarancja jakości

Nasze usługi przynoszą wymierne efekty w postaci wysokich pozycji dla określonych słów kluczowych. Jesteśmy pewni skuteczności naszych działań. Dlatego proponujemy umowę, która przewiduje "płatność za efekty".

Jak zamówić?

Po prostu - zadzwoń (tel. 880 100 187) lub napisz (formularz kontaktowy) - powiedz nam, czego potrzebujesz!

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map