usługi

"O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są Klienci a nie produkty"

Jesteś tutaj: Home / Usługi / System CMS
AA

System CMS

Z nieskrywaną dumą wprowadzamy do oferty nową wersję autorskiego Systemu Zarządzania Treścią k-CMS - aplikacji, która pozwala na prostą edycję treści stron internetowych.

Pobierz prezentację k-CMS

Co szczególnie wyróżnia k-CMS?

  • estetyka i łatwość obsługi - interface aplikacji został przygotowany tak, aby był jednolity, "miły dla oka" i nie sprawiał problemów z obsługą,
  • elastyczność - możemy dopasować nasz system do niemal dowolnych potrzeb tworzonych dla naszych Klientów stron,
  • łatwe wyszukiwanie - dzięki wbudowanej wyszukiwarce znalezienie w zasobach aplikacji dowolnej treści czy pliku nie stanowi najmniejszego problemu,
  • automatyzacja - system sam dba o poprawność wprowadzanych materiałów - optymalizuje i poprawia kod, tworzy miniaturki plików graficznych itp,
  • proste zarządzanie plikami do pobrania, plikami graficznymi i multimedialnymi - umieszczanie zdjęć, galerii, klipów filmowych czy plików dźwiękowych w dowolnym miejscu treści strony jest... bajecznie proste,
  • system uprawnień - możliwe jest tworzenie wielu kont użytkowników o różnym poziomie uprawnień,
  • kontrola - wszystkie istotne akcje wykonywane w systemie są logowane.

Jednym zdaniem: zaprojektowaliśmy k-CMS tak, aby oszczędzał Twój czas i maksymalnie upraszczał realizację zadań związanych z zarządzaniem treścią firmowej strony www.

Przeczytaj więcej o zaletach aplikacji k-CMS.

Możliwości k-CMS

Każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie, dopasowując istniejące moduły aplikacji CMS lub tworząc nowe na potrzeby konkretnej strony.

Zobacz listę gotowych modułów i funkcji k-CMS.

Przykłady wdrożeń

Adresy stron www opartych na aplikacji k-CMS możesz znaleźć w portfolio, chociaż być może najlepszym dowodem jakości naszego Systemu Zarządzania Treścią będzie fakt, że sami wykorzystujemy nasz produkt do budowania tej strony :).

Zamów demo!

Chcesz zobaczyć k-CMS w akcji? Napisz do nas (formularz kontaktowy) i zamów bezpłatny dostęp do serwisu demonstracyjnego!

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map