blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Konfiguracja poczty w The Bat!

2008-07-13 13:28:16 | Pomoc techniczna | autor: intensys.pl | dodaj komentarz

Podczas pierwszego uruchomienia programu uruchomi się kreator, który przeprowadzi nas przez konfigurację konta pocztowego. Można też uruchomić kreator wybierając z menu Konto->Nowe.

Na początku zostaniemy poproszeni o nadanie nazwy kontu. Nazwa może być dowolna, nie ma wpływu na funkcjonowanie konta pocztowego.W kroku 3. podajemy nasz adres e-mail oraz imię i nazwisko (będą widoczne w polu "Od:" w wysyłanych wiadomościach).

Następnie (krok 4.) wpisujemy adresy serwerów POP3/SMTP: mail.intensys.pl i zaznaczamy opcję Serwer SMTP wymaga uwierzytelnienia.Ostatnia czynność to podanie nazwy użytkownika i hasła.

WAŻNE: proszę pamiętać, że nazwę użytkownika stanowi cały adres e-mail, np. jan@kowalski.plW kolejnym widoku zobaczymy okno, które kończy pracę kreatora.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map