usługi

"O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są Klienci a nie produkty"

Jesteś tutaj: Home / Usługi / Hosting
AA

Hosting stron www

Jest wiele firm hostingowych, więc dlaczego miałbyś wybrać właśnie intenSys? Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe dla ludzi prowadzących profesjonalny biznes. Zajmujemy się każdym aspektem utrzymania Twojej strony: dbamy o pocztę, bazy danych, kopie zapasowe.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i dostępem do intrastruktury teleinformatycznej, aby zapewnić nieprzerwany dostęp do Twoich danych oraz ich bezpieczeństwo.

Wiele firm udostępnia dyskontowe usługi hostingowe bez wsparcia technicznego, wyposażone w niepraktyczne panele administracyjne. Pracujemy z Klientami, którzy nie są zainteresowani tego rodzaju problemami.

Nie oczekujemy od Ciebie wiedzy technicznej ani znajomości "dziwnych pojęć". Nasz wykwalifikowany zespół z przyjemnością zajmie się konfiguracją i zarządzaniem Twoim kontem hostingowym.

Podstawowe pakiety usług

"na start" Biznes Biznes Pro
Pojemność konta
1 GB 5 GB 10 GB
Roczny transfer
100 GB
300 GB
500 GB
Bazy MySQL
2
5
b.o.
Konta FTP
1 5 b.o.
Konta e-mail
b.o. b.o. b.o.
Abonament roczny
60 zł
120 zł
200 zł

Podane kwoty nie zawierają 23% podatku VAT

Zobacz również:

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map