blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Konfiguracja poczty w Outlook Express

2008-07-13 01:00:29 | My | autor: intensys.pl | dodaj komentarz

Jednym z najczęściej zadawanych przez naszych Użytkowników pytań jest: "jak skonfigurować konto pocztowe w Outlook Express?". W celu wyjaśnienia tej czynności zamieszczamy poniżej krótki instruktaż opatrzony zrzutami ekranu.

Konfigurację konta w OE rozpoczynamy od uruchomienia stosownego kreatora poprzez Narzędzia->Konta i kliknięcie w otwartym okienku przycisku Dodaj->Poczta.

W kolejnych krokach wpisujemy dane, które otrzymaliśmy do konfiguracji konta (adres e-mail, adresy serwerów POP3/SMTP: mail.intensys.pl) oraz nazwę użytkownika i hasło.

WAŻNE: proszę pamiętać, że nazwę użytkownika stanowi cały adres e-mail, np. jan@kowalski.pl

Po zakończeniu pracy kreatora ponownie wchodzimy do formatki Narzędzia->Konta. Tym razem klikamy na zakładkę Poczta, wybieramy utworzoną przed chwilą skrzynkę i przycisk Właściwości.

Następnie przechodzimy do zakładki Serwery i zaznaczamy opcję Serwer wymaga uwierzytelniania.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map