blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Konfiguracja poczty w Microsoft Outlook 2003

2008-07-13 14:58:40 | Pomoc techniczna | autor: intensys.pl | dodaj komentarz

Konfigurację poczty w Microsoft Outlook 2003 rozpoczynamy od uruchomienia kreatora. Wybieramy z menu Narzędzia->Konta e-mail... i klikamy przycisk Dalej. Następnie (krok 2.) klikamy przycisk Dodaj.W kroku 3. spośród kilku pozycji wybieramy POP3 i klikamy przycisk Dalej.

W kolejnym kroku wpisujemy dane, które otrzymaliśmy do konfiguracji konta (adres e-mail, adresy serwerów POP3/SMTP: mail.intensys.pl) oraz nazwę użytkownika i hasło.

WAŻNE: proszę pamiętać, że nazwę użytkownika stanowi cały adres e-mail, np. jan@kowalski.pl

Po uzupełnieniu rubryk klikamy przycisk Więcej ustawień... i przechodzimy do zakładki Serwer wychodzący. Tam zaznaczamy opcję Serwer wychodzący (SMTP) wymaga uwierzytelniania. Następnie klikamy kolejno przyciski Ok i Dalej.W kolejnym widoku zobaczymy listę utworzonych skrzynek, którą można zamknąć klikając przycisk Zakończ.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map