blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Cechy skutecznej strony internetowej

2010-08-11 14:39:43 | Porady | autor: intensys.pl | dodaj komentarz

Przejrzysta i intuicyjna nawigacja

Bardzo istotny element każdego, nawet najmniejszego serwisu. Dzięki intuicyjnej nawigacji odwiedzający Twoją stronę Klienci z łatwością odnajdą informacje, które chcesz przekazać.

Estetyczna szata graficzna

Projektowanie szaty graficznej to pierwszy etap tworzenia strony internetowej. Grafika powinna być czytelna i atrakcyjna, nie może męczyć i przytłaczać odwiedzających. Podstawowym zadaniem dobrej szaty graficznej jest stanowić odpowiednią, dopasowaną oprawę do treści serwisu.

Zgodność z przeglądarkami

Ze względu na zróżnicowanie rynku przeglądarek internetowych ważne jest, aby Twoja strona była poprawnie wyświetlana i obsługiwana przez najpopularniejsze z nich (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera...).

Zoptymalizowany kod

Odpowiednia budowa kodu strony umożliwia robotom wyszukiwarek (m.in. Google) na lepsze indeksowanie Twojej strony oraz ułatwia późniejsze jej pozycjonowanie.

Szybkość

Jeżeli Twój serwis zbyt długo się otwiera możesz stracić potencjalnych Klientów, dlatego ważne jest, aby zoptymalizować stronę również pod tym kątem oraz zadbać o szybki i niezawodny hosting.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map