blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Twoja strona potrzebuje nowej grafiki!

2010-08-29 11:23:20 | Porady | autor: Adrian | dodaj komentarz

Bez zbędnych wstępów można stwierdzić, że strona www jest internetowym "szyldem" Twojej firmy. Starzeje się więc podobnie, jak wszystko, co materialne (ulotki, komputery, samochody). Z tą jednak różnicą, że proces starzenia w Internecie przebiega szybciej. Stąd sugestia, aby dokonać zmiany (lub przynajmniej "odświeżenia") szaty graficznej firmowej strony www co 2-3 lata.

Dlaczego?

Estetyka wykonania szaty graficznej jest pierwszym elementem, na który zwracają uwagę Internauci odwiedzając Twoją stronę. Twoi Klienci nie są zainteresowani zestawieniami finansowymi firmy za ubiegły rok czy monotonną historią spółki autorstwa samego prezesa.

Natomiast przytłaczająca większość Użytkowników internetu łączy jakość szaty graficznej strony oraz jej pozycję w wynikach wyszukiwania Google z jej rzeczywistą, wymierną pozycją na rynku.

Nowy (nowoczesny) design firmowej strony www jest przy tym nieporównywalnie mniejszym kosztem od przygotowania nowej strony, a może zdziałać wiele:

  • przyciągnąć nowych Klientów,
  • zwiększyć zainteresowanie obecnych Klientów,
  • zwiększyć liczbę powracających Użytkowników

a przez to ma szansę realnie wydłużyć czas, jaki odzwiedzający spędzają na stronie i zwiększyć sprzedaż.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map