blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

Jesteś tutaj: Home / Blog / Notka / Synchronizacja Firefoxa
AA

Synchronizacja Firefoxa

2010-09-05 13:31:55 | Porady | autor: Adrian Król | dodaj komentarz

Fenomenalne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy kilku komputerów chcących zachować porządek w zakładkach, hasłach i historii odwiedzanych stron w Firefoxie. Xmarks Sync działa w tle, potrafi synchronizować zakładki, zapisane w przeglądarce hasła oraz historię odwiedzin. Dzięki temu mamy dostęp do tych danych z każdego komputera, na którym skonfigurujemy nasze konto Xmarks.

Najlepsza (i w moim przypadku najbardziej użyteczna) jest jednak funkcja synchronizacji otwartych kart (sic!), dzięki której mogę w każdej chwili przesiąść się np. z komputera stacjonarnego do laptopa i mieć otwarte dokładnie te same strony, które przeglądałem!

W standardowej konfiguracji wtyczka korzysta z serwera producenta, jednak dla maniaków bezpieczeństwa przewidziana została opcja użycia do synchronizacji własnego serwera (za pomocą protokołu FTP lub WebDAV).

link: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/2410/

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map