blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

AA

Sprawdź jakość strony internetowej!

2010-09-20 14:09:02 | My | autor: Adrian | dodaj komentarz

Proste narzędzie pozwalające na sprawdzenie wielkości strony www, szybkości ładowania oraz wybranych informacji o serwerze, na którym strona jest hostowana. Tak można opisać aplikację, którą dzisiaj udostępniliśmy.

webspeed.intensys.pl na pierwszy rzut oka przypomina wizualnie i funkcjonalnie inne narzędzia tego rodzaju (w większości obcojęzyczne). Jednak w odróżnieniu od pozostałych, nasz tester NIE jest przeznaczony dla twórców stron (którym polecamy bardziej wyrafinowane aplikacje, np. Page Speed).

Naszym celem było udostępnienie właścicielom stron www - lub inaczej: Klientom w/w. twórców, w tym również naszym Klientom ;) - możliwości sprawdzenia jakości strony z perspektywy kilku najistotniejszych parametrów (które staraliśmy się możliwie prosto i treściwie opisać).

Jednocześnie webspeed nie dokonuje oceny strony. Prezentuje jedynie zebrane informacje i zwraca uwagę na najważniejsze czynniki pozostawiając Użytkownikowi możliwość samodzielnej interpretacji.

Aplikacja jest jeszcze w fazie testów. Mogą wystąpić drobne błędy funkcjonalne, które będziemy usuwać w najbliższym czasie. Niemniej - zapraszamy do testowania!

Link: http://webspeed.intensys.pl/

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map