blog

"Nie ma łatwej drogi do miejsc, gdzie warto iść"

Jesteś tutaj: Home / Blog / Notka / Nowe Chojnice24.pl
AA

Nowe Chojnice24.pl

2011-02-16 23:10:39 | My | autor: intensys.pl | dodaj komentarz

Po wielu tygodniach owocnej pracy zakończyliśmy przygotowanie nowej wersji portalu regionalnego Chojnice24.pl. Design powstał przu udziale grafików z Team24, natomiast naszym głównym zadaniem było "wprawienie grafiki w ruch" :)

Oficjalna publikacja nastąpiła w nocy z 13 na 14 lutego. W trakcie "operacji" do nowej bazy przeniesiona została większość danych ze starego portalu.

W porównaniu do poprzedniej wersji portal wzbogacony został o możliwość łatwego osadzania w treści artykułów galerii zdjęć, klipów wideo i ścieżek audio. Wprowadzone zostały dodatkowo elementy takie jak m.in. kalendarz najbliższych wydarzeń, repertuar kina i teatu, zestawienie cen paliw na chojnickich stacjach czy katalog lokalnych blogów. Istotne usprawnienia nastąpiły w zakresie obsługi użytkowników (przejrzysty panel użytkownika, wiadomości prywatne, kontrola własnych ogłoszeń i wpisów w katalogu firm, wygodna edycja albumu zdjęć metodą przeciągnij-i-upuść).

Zadbaliśmy przy tym o zgodność kodu portalu z obowiązującymi trendami i maksymalną możliwą optymalizację poszczególnych jego części pod względem generowanego obciążenia, rozmiaru i szybkości ładowania.

Powstała również uproszczona wersja serwisu przeznaczona dla urządzeń mobilnych, a w planach są już kolejne usprawnienia i rozszerzenia użyteczności portalu.

Całość administrowana jest za pomocą specjalnie dostosowanej wersji systemu zarządzania treścią k-CMS. Aplikacja została przygotowana tak, aby dodawanie i edycja treści poszczególnych działów były maksymalnie uproszczone i funkcjonalne zarazem, tam gdzie to możliwe - zautomatyzowane.

Od strony sprzętowej: zajęliśmy się również dostarczeniem i przygotowaniem dedykowanego serwera, na którym znajduje jest portal i zależne od niego serwisy, zapewniając w ten sposób stabilną i wydajną platformę hostingową.

Jesteśmy szczęśliwi mogąc uczestniczyć w tym oraz kilku innych przedsięwzięciach Ch24. Z pewnością w efekcie naszej współpracy powstanie jeszcze wiele wartych uwagi projektów! :)

Tymczasem zapraszamy do lektury: www.chojnice24.pl.

brak komentarzy

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map