firma

Nieustanne dążenie do perfekcji.

Jesteś tutaj: Home / Firma
AA

O nas

Funkcjonujemy od stycznia 2006 roku zapewniając naszym Klientom obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych, hostingu oraz rejestracji domen. W kolejnych latach - na drodze rozwoju - rozszerzyliśmy ofertę o pozycjonowanie oraz szereg usług dodatkowych (projektowanie i druk materiałów reklamowych, fotografię produktową, tłumaczenia oraz copywriting).

Nieustannie rozwijamy produkt, który z dumą tworzymy od początku istnienia firmy - autorski System Zarządzania Treścią umożliwiający edycję treści stron internetowych w prosty, przystępny dla Użytkowników sposób.

Nadrzędnym celem naszej pracy jest tworzenie skutecznych rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści i satysfakcję. Jesteśmy przekonani, że najlepsze efekty przynosi wspólna praca. Dlatego staramy się budować dobre, długoterminowe relacje z naszymi Klientami i Partnerami oparte na wzajemnej lojalności i zaufaniu.

To, co robimy jest dla nas pasją, dlatego z entuzjazmem rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności wdrażając na bieżąco nowe technologie i pomysły. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam realizować projekty dopasowane do oczekiwań Klientów (zobacz: referencje oraz portfolio).

Dlaczego możesz nam zaufać?

  • Gwarantujemy rzetelną, kompetentną obsługę
  • Tworzymy projekty na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Zapewniamy kompleksowe podejście do realizowanych projektów (zobacz: pozycjonowanie, hosting, rejestracja domen, doradztwo, usługi dodatkowe)
  • Projektujemy strony funkcjonalne i estetyczne, przyjazne dla Użytkowników i zoptymalizowane dla wyszukiwarek
  • Nasze aplikacje (np. CMS) wyróżnia efektywność i łatwość obsługi
  • Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań
  • Zapewniamy pomoc techniczną i doradztwo
  • Potrafimy słuchać

blog intensys

Złe doświadczenia

W styczniu ubiegłego roku poruszaliśmy kwestię nieuczciwych praktyk niektórych firm tworzących strony internetowe....

czytaj

klienci

To, co robimy - robimy z pasją. Cenimy współpracę i dobre, partnerskie relacje. Umiemy słuchać i dzielić się naszą wiedzą. Dzięki temu zaufało nam już wielu. Zobacz, co o nas napisali.

referencje

newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać dwa razy w miesiącu przydatne informacje nt. skutecznej promocji Twojej firmy w Internecie.

Site map